Hakkımızda

*Avta Tatil Köyü, Bodrum, Turgutreis, Kadıkalesi Mevkiinde, avukatlar, yargıçlar, savcılar ve tüm hukukçular için kuruldu.

*Dev palmiye ağaçları, kumsalı, tertemiz denizi, iskelesi, iki ayrı havuzu, göletleri, çocuk parkları ve her eve ulaşan iletişim ağıyla bir cennet doğdu.

*AVTA 100 dönüm alana kurulmuş, yaklaşık 200 evden oluşan ve devre-mülk esasına dayalı bir tatil köyüdür. Burada, yaklaşık 1400 ailenin 15 gün yaz, 15 gün bahar, 10 gün kış döneminde olmak üzere, 40 günlük tatil hakkı vardır. Köyümüz yaz/kış açıktır. *AVTA çevreci bir anlayışla kuruldu. Mekan çok iyi kullanıldı. Burada, binaları değil, rengarenk begonvilleri, ağaçları, çiçekleri görürsünüz. Göletlerinde ördekleri ve süs balıklarıyla, bahçelerinde tavşanları, horozları, tavukları, kazları, tavus kuşları, güvercinleriyle  doğal bir ortamda tatil yapmanın keyfini yaşarsınız
Tesisimiz Evcil Hayvan kabul etmemektedir.

*Dilerseniz Palmiye veya Park Mahallesi'nde konaklayın  veya havuz başında keyifle biranızı yudumlayın.

*Dilerseniz Dere Boyu'nda veya Bodrum Mahallesi'nde kalın, 74 çeşit süs bitkisiyle zenginleştirilmiş çevre düzeninin güzelliklerini yaşayın. *Sahil restaurantın terasında veya sahildeki havuzun başında dilerseniz hemen iskelenin üstünde veya deniz kıyısında inanılmaz güzellikteki gün batımını seyredin.

Yorumlarınızı Bekleriz


Our latest special offers,
straight to your inbox

Stay up to date with the latest specials from Base Hotel. Subscribe and save on your next stay.

Continue browsing site